geleneksel kim kimi döver müsabakası

kadifhe fighterçok eskilerden kalma bir oyuna yeniden hayat vermekten dolayı kadifhe ahalisi olarak gururluyuz.

oyunun adı: kadifhe fighter

oyun içeriği: kim kimi döver

oyunun amacı: zırvalamak

oyun kuralları:

1. min. 2 adet dövüşecek materyal (kahraman, insan, hayvan, araç, cihaz, beyaz eşya, sigara markası vb. aynı siklette ya da diil farkmaz mantık dahilinde olsun yeter)

2. dövüşün bir amacı olmalı. bu bunu döver yemez. kavgaya sebebiyet yaratılmalı. yemini bozduracak sebepler.

3. ve yine yenme ve yenilme sebebi olmalı.

4. karşılıklı itiş kakış elbet olacaktır. “ben dedim oldu”culuk kadifhe’de yemez. saygınızı yitirmeyin.

5. yenmek yenilmek önemli diildir önemli olan katılmak, dövüşmektir. tad alalım, yazdım oldu olmasın.

aklımıza kural geldikçe ekleriz şimdilik bu kadar 🙂

GoodLuck(GL) hatta raunt van fayt!

Reklamlar

~ tarafından darki Temmuz 19, 2006.

26 Yanıt to “geleneksel kim kimi döver müsabakası”

 1. oyunda yeni olanlar için ısınma turu amaçlı eskilerden;
  Round1: BRUCE LEE vs CONAN 

  bruce lee, conan’ı döver!
  abi bi kere adam, conan’a göre atik mi atik. herşeyden öte inanmış. yenmeye inanmış resmen adamın hayat görüşü bu tüketim toplumuna köle değil adam. conan kucağında bugün hangi hatunu hoplatacağını düşünürken buruş-li karın kası yapıyordu. ee sonuçta bu dövüşte silah da yok. dolayısıyla conan’ın allahın barbarının kılıcı yalan oluyor. buruş-li zıplayıp döner tekmeyi çaktımı azını burnunu birbirine karıştırır adamın. haa diyelim weapon mode:on! olsun kanka buruş-li’nin de mumçıkası var. vın vın vın vın taaak! geçirdi mi bi tane daha…
  Acırım abi conan’a, karisma falan kalmaz kollarını açıp buruş’u kovalarken arenada…

  yılanlıgüzellerikesmeyebenzemezburuşladövüşmek

 2. ben conancıyım. bi kere conan döver. kimmerya sırtlarında her türlü büyücüyü, medyumu, kralı, ejderhayı kesmiş biçmiş bi adam. sırtını duvara verdi mi allahını şaşırtır bruş li’ye. krom adına akan sular durur be boru mu bu?

 3. bence de bruce düver hacım :). hem bruce’un arkası da sağlam Ceki Çen var Jet Li var. düvüşürken arada birbirlerinin yerlerine rahatça geçebilirler çünki adamlar japon hepsi birbirine benziyo.
  conan hem health den hem muscle dan yerken, bruce adam değiştirme taktiğiyle zımba gibi ayakta kalır.

  “weapon mode:on” delikanlıyı bozar ama silahla mertlik olmaz karşıyım arkadaş.

  ortiim dövsene beni

 4. ya sırtını verecek duvar bulamazsa, ya sırtına sırtına vurursa buruş-li o zaman ne olacak thom bey sorarım size?

  konuşmalaaan

 5. hiç bişeycikler olmaz benim conan’ıma. aramızda bişi yok yanlış anlamayın sakın. ama conan bu. bi oturuşta bi kuzu götürüyo adam. protein tozu içiyor. brus ne öyle. çelimsiz sıska bişey. conan ona bi vurdu mu yarısı boşa gider bee. peeeh.

 6. Round2: YENİ RAKI vs EFE RAKI

  yeni rakı, efe rakının ağzını tokatlar.

  bi kere adı yeni rakı, benim bebe çebeliğimde de yeniydi bugün bile yeni. binevi vampir ırkı gibi. ölümsüz yani adam. neler görmüş geçirmiş hepsini harmanlamış. yok sahte dediler altın kapak dediler o dediler bu dediler yemedi.
  hele dinlenmiş olucak, alır almaz hemen içmicen kapağı açıcaksın bi hava alıcak kapiican 2 hafta bekleticen varyaaa. efe’ymiş burgaz’mış kimi çıkarsan karşısına ümüğünü sıkar.

  yenirakıcandırbuzsuzamandiim

 7. yeni rakı 10 numara döver kardeşim. ehlikeyf olucak, yanınada şalgam alayını devirir geçer. tekirdağ rakısı özel şişeye girmeden önce bildiğin yeni rakıydı. bi takım yolları vardı o rakının tekirdağ rakısı olduğunu anlamanın neyse detaya gerek yok o da candı. ama şimdi yalan oldu, ciks oldu bozdu kendini. yeni rakı onu da döver benden söylemesi.
  efe rakı yalan olur yalaaaaaan…

 8. burgaz raki döver hepsini.. bi kere icimi cok kolay ne o öyle anason falan hem kokusu hem tadi cok kötü.. ama burgazim öyle mi? bir kere kapagi bile kirmizi al benili digerleri gibi siradan alelade degil.. sarhoslugu bile güzel..

 9. adı ustunde yeni rakı yani yeni yetme daha kesinlikle efe’yi dövemez dövse bile yaşatmazlar.Adı uzerinde efe rakı kardeşim.

 10. yeni rakı, burgaz’ın kapağına kapağına vurduğu için kızarmıştır efenim o kapak. tırsaklığı sürekli hale gelince dna sına işlemiş bi nevi kalıtımsal hale gelmiştir. hatta tırsıntısından anason kokusu bile çıkaracak hali kalmamıştır.
  anason kokmayan rakıya ben rakı demem.

  efe’de kendi çapında efelensin dursun, biz lafa diil icraata bakarız sayın goner. yenidir ne yapsa yeridir hatta.

  okadar

 11. öyle kapakla falan olmaz bu işler. şimdi siz davut güloğlu’na kırmızı şapka giydirseniz tutar mı brat pitt’in yerini…
  efenim? tabi tutmaz!
  ee şimdi kardeşim brat’in tadi ayrı, davut’un tadı ayrı diyip yaz çizmeyin. malum biri kabak tadı 🙂
  hani biz ön yargılı adamlar değiliz ki gençtir dedik destek olalım dedik hepsini aldık içtik; taze üzüm rakılarını bile denedik. olmadı be abi, olmadı…

  ama dedim ya yanlı taraflı değiliz diye. sonuçta dayak da yese efe rakı da bi kaç iyi vuruş yapmıştır maç içinde. aha bu link de o vuruşun ağır çekim filmi:

  http://www.eferaki.com/Video.asp

  alttankırmızıveripşekilyapmayınbana

 12. madem öyle işte böyle:
  Round3: BRAD PITT vs KEANU REEVES

  brad, keanu’yu düver. durur bi daha düver sonra bi daha düver.
  brad ununu elemiş eleğini duvara asmış, keanu hala alemlerde brad’ın arkasından atıp tutuyo. brad durur mu, angelina yenge de sen erkek diil misin versene şunun ağzının payını demişse…(hz.nokta) adam fight klabı kurmuş, eline asit dökmesinden sabun üretimine her biboku yapmış. öle yeşil yeşil görüp mürettebatınla fingirdeşmeye benzemez bu işler.

  hadiorrrdan!

 13. brad her halukarda bence de döver. öyle “ay noov kugfuu” havaları efendim bruş-li’den çaldığı parmak ile düşmanı çağırma hareketleri falan bizim oğlana sökmez kardeşim. ya hiç unutmam ihtiras rüzgarları diye bi muvi vardı akıllarda yer eden brad inanmış da ayıya saldırmıştı.
  ya ben sanal alemde iyiyim yok gelsin de brad’in de kafasına kablo sokalım, kozları beyinde halledelim falan.
  YAAA BIRAK! adam kafayı zaten kullanmış angelina yengeyi kafalamış. 5 level önde zaten.

  whatisthematrix?matrixisafilm

 14. brad’ın kızları sevgisi olıyım diye derdi yok hocam, ben doğalım doğal olarak sevgilisiyim mode:on .

  keanu gibi matrix’e inip bi geliyim aman gözlük ver ordan deri ceket ver, mümkünse siyah olsun hata göstermez. cidden “ya bırak ya!”
  hem kim görmüş brad’in bi kadına maymun gibi takılıp arkasından baktığını, hatırlarsak elin mouse’u simülasyona kırmızı bi kadın koymuş(kırmızı yakar o ayrı) keanu maymun gibi kalmıştı smith’de ağzına dayamıştı namluyu.
  buarada brad agent smith’i de düver efem. keanu’nun düvdüğü adam sonuçta. hatta brad matrix’e bilemedin zion’a inmişken trinity’de mıncıklamadan gelmez hocam ben bunu bilir bunu sölerim

  hembradsportinggindomludurbikerem

 15. Round4: ZEKERİYA BEYAZ vs İSMAİL TÜRÜT

  evet, ringin bir köşesinde kimilerince sevimli, tonton, yanakları sıkılasıca diye sevilen sevgili zekeriya beyaz, diğer tarafta da tarabya’nın uşağu ismail türüt.

  gönül isterdi ki zekeriya beyaz amcamız, iki okusun üflesin ve jedivari bir el hareketiyle ismail türüt’ü sümük gibi duvara yapıştırsın ama mana’sı yetmez biliyoruz.

  laz uşağu ismail öyle mi ama. spotların altında daha bir terler boncuk boncuk. sonra yaradana sığınıp bi aduket atar zekeriya’ya. aklı şaşar beyaz hocanın.

  sonrasında da yerde sersemlemiş hoca’nın üzerine çıkıp horon tepmezse adam diilim ben.

 16. bence zekeriya hoca, ismail türüt’ü düver sir ler.
  hatırlarsak ismail mürüt’ün meşhur olma dönemlerinde çektirdiği ve eski kartpostal görsellerini andıran(misal ahu tuğba, kenan kalav, sandra kim vb.) sarı meçli fotoğrafları(resim diil aman diim) var. combat sırasında zekeriya hodca bu fotoları mamçika gibi çıkarır ve ismail mürüt’e doğru tutar ve çevirmeye başlar. ismail mürüt afallar hatta kendine gelebilmesi için “press any key” yazısı bile çıkar. işte o anda fotoları keskin ninja yıldızı şeklinde seri olarak mürüt’e sallar. yetmez. üstüne force unu toplayıp ateş topu şeklinde mürüt’ün üstüne atar. sevinen taraf zekeriya hoca, allahın loser ı da mürüt olur.

  zekeriyahocarulaz

 17. Round5: PINK vs GWEN STEPHANI

  hadi bakalım sirler, ladyler buyrun burdan yakın. ben sadece bahisi açarım gerisine karışmam. taraf tutabilsem ama tutamam ki, gelemem ben gelemem 🙂

  ikisi de sportingli hatırlatırım

 18. ya sir feci belden aşağı vurdunuz direk faul yani. ben taraf tutmam aga. yada şöyle yapalım. maç olsun sonra da rövanşı olsun. niye?
  sebep: ilk maçta pink’i tutarım. ikimci maçta gwen’i!

  tabikızlaraispiyonolursakalıbını…

 19. Berabere olsun, karı milletine döğüşte extra kural saç baş girebilirler.

 20. ben dunya uzerınde bruce lee gıbı dovüşcü ggoremedım. onu dovecek kışı de tanımıyorum. bruce lee dunyanın gelmiş gecmiş en ıyı dovuşcusu…onu takıp eden jackie chan ve jet lee var..

 21. evet sayın jack lee çok haklısınız. Ben de göremedim öyle dövüşçüler. Hey gidi bruce, hey gidi jackie ve hey gidi jet…heyy…

 22. Dördüncü Murat hepsini döver. Hem silahlı hem silahsız.. adam 40 adımdan demir zırhı okla deliyor, 150 kg gürz sallıyor, pehlivan adam. Tokat manya yapar valla hemide osmanlı tokadı deli eder aklını alır hepsinin.. Yürü beeaa Paşam..

 23. ben oyun oynamak istiyorum

 24. alayını ben düverim, çok sıkkınım, ayrı bi mutant ım buaralar.itirazı olan?

 25. zor beah. ama hancı, hamamcı ve imam efendi üçünüz bir olursanız…
  ama ne demis old skuuul hippi gencligi: savasma seviş. çok net söylemişler vesselam!

 26. Bu oyun nasıl oynanıyor??
  peki nasıl oynanıcak yanii nasıl indirilior bilen sölesinn noluur

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: