çakkıdı çakkıdı

kenanAMAN BE HADİ KALK KAYNAŞALIM KIZ, ÇAKKIDI ÇAKKIDI OYNAŞALIM KIZ, AZICIK ALTTAN AZICIK ÜSTTEN, HOPPİDİ HOPPİDİ HOPLATALIM KIZ ooooooh tey tey.

thom bey duyar duymaz aklıma siz geldiniz. parçada o kadar yanlış anlaşılabilecek mısra var ki sezencim sağolsun. evet evet tek kaşımdan bahsediyorum 🙂

biraz esinlenme kokuyo ama olsun

aman be hadi kalk kaynaşalım thom, bitbidi bitbidi oynaşalım kız 🙂

Reklamlar

~ tarafından darki Ağustos 18, 2006.

130 Yanıt to “çakkıdı çakkıdı”

 1. insan mısın mı? gibi manasız bi’şey diyesim var bu adama.

  sayesinde babaannelerin tesbihleri kolye oldu boyunlarda. eee o kolyelerinde gözükmesi lazım tabii. burda da kenan t-shirtleri yetişti yine imdada. boyundan nerdeyse göbeğe kadar açık t-shirtler.

  yaa bi’ gidin yaa.. noolursunuz.. bak keyfimde çok yerinde.. hadi uzayın hadi. giderken kapıyı da kapatın mümkünse.

 2. ayrıca,

  sakız çiğneme efektinden şarkı mı olur lan!!!

 3. şekersiz sakız efekti yalnız thom bey, şekerlilerde aynı ton yakalanmıyo. glukozik pulvarizasyon özünden kaynaklandığını düşünüyorum ve elbette öyleyse varım.(pif)

 4. ahh çok afedersiniz darki bey. ben hatalıyım o zaman. bi’ an şekerli sakız zannettim de o yüzden olmaz dedim. olur olmasına da bi müddet sonra vıcık vıcık olur bilirsiniz. ama madem şekersiz sakızmış ki sanırım damla sakızı denilen sakızlar da dahil buna o zaman olabilir. ama yine de tasvip etmiyoruz tabii ki.

 5. güzel şarkı ama şimdi 😛

 6. dansöz…

  hadi diyelim biri çok deli sevdi
  senin için her şeyi her şeyi verdi
  ya bir gün olur sana bel kıvırırsa?
  binlerce dansöz var…

  söz-müzik : serdar ortaç

  ikisi de arak, ikisi de reina için yapılmış amaaa….

  serdarkenanıdansözledöver

 7. Baycandır adım
  Ağızlarda tadım
  Damla sakızıyım
  Şekersiz cikletim

  Anlarsın yaaa

  Damla sakızıyım
  Şekersiz cikletim
  Ben Baycanım!

 8. ritmi çok hoş olmakla birlikte sözleri çok sallama mı artık dallama mı..
  ehh artık bombabomba gibi bu da tuttu.. ne de olsa saçma.. biz hepsini kabul ederiz..
  top 10DA 1 numara ederiz..

 9. ben azıcık alttan azıcık üstten kısmına takıldım. oluyo mu öyle azıcık azıcık derken bu işler. sarpa sarmasın sonra

 10. bi de çakkidi çakkidi yazsak belki google da öyle aratanlarda olabilir.

  zuahahahahainsandiilsinaramis

 11. Serdar ortaç’ın bütün şarkıları birbirine benzio ya, Kenan Doğulu’nunkiler en azından farklı biraz, bence yani 🙂

 12. yazıklar olsun ki insanımıza!
  bu anlamsız bayağı şarkı bu yaz döneminde türkiyede en çok dinlenen şarkı değeri bulmuş

 13. ben duydum mu sallana sallana oynuyorum vallahi. mekanda yeri geldiğinde çalmışlığım da vardır. hakimim itirafım var bu posttan 🙂

 14. kopar bizi dijeeey!

 15. çakkıdı çakkıdı kerametini bi görebilmesiniz, admin panelden aaah ah 🙂 bu kadar reyting yapacağını bilsek boncuk gözlü çakkıdı yapardık. neyse ağdadan iyidir 🙂

 16. bu nasıl bir söz daha doğrusu argo laf grubu.çakkıdı çakkıdı bu şakkıdı sakkıdı gibi bir terbiyesizlik sanırım

 17. bana çakıdı şarkısını yollayın kenen doğulu seni çok seviyorum senin harüyranınım bana çakkıdıyı yolla

 18. bana çakkıdı şarkısını yollayın kenan doğulu seni çok seviyorum

 19. buna da bayılıyorum ya, çakkıdı ne güzel bir sözcük, uheuhe!

 20. Extra değişik tarz beklentileri içersindeyim umarsızca. Evet bu seferki cümleme edebi bir girişle başlamak istedim. Gelelim konunun aslına çakkıdı çakkıdı aslen Dane dane elleri var yüzümdeeee yüzümde isimli türkümüzde çıkıdıvvv çıkıdıvv olarak geçmektedir. Ewet tarih tekerrürden ibaretmiş şimdi modifikasyon olarak kelime hazinemize girmiş olan kelime burda takdir-i muhasser olup a sesli harfi eklentisiyle janjanlı bir hal alıp yeni Türk pop müsikisine katılmıştır. Bu konuyu tartışmak isteyenler bana yazabilirlir Rumuz: Lolita (bakalım yiyen çıkıcakmı)

 21. sayın lolita, “sarı sarı liralar ellerinde biralar, kızlar gelin olunca” mısralarında da içten içe gizli bi çakkıdılık seziyorum. bunu akşam yemeğinde konuşabilir miyiz?

  irc://kalphırsızı'ndayım akşamları, nikim sevbeni. bekliyorum…(ilahi 3nokta)

 22. “Hiç umut yok mu?
  Her şey boş mu?
  Dünya alem
  Dut gibi sarhoş mu?
  Çat diye çatlamak üzereyim
  Neresinden tutup da düzeleyim
  Ortağı olmuşum düzeneğin
  Herkesi oyasım var”

  Uyumayin beyler bayanlar… Sezen Aksu sozleri yine hedefine ulasti. Ayakta alkisliyorum. Bir numara oldu yine cakkidi ile. Istediginiz kadar elestirin. Ama sarkinin butunundeki sozleri ve protest havayi ve de isyani da perdelemeden mangalda kul birakarak atin biraz :)Kenan Dogulu da iyi yorumlamis hakkini teslim etmek lazim. Ama en buyuk pay Sezen Aksu’nundur. (Ikinci Tarkan olayi mi geliyor diye dusunmekteyim “Oynama $ikidim $ikidim” dan sonra simdi de “Cakkidi Cakkidi” yuuppiiiiiiiii )

 23. hancııııı, eleştirenlerin ve mangalda kül bırakmayınların hepsinin listesini istiyorum, hemen!. yarın masamda görsem de olur.

  fermanı yazın, bütün ülke diyar diyar gezin, fransız lejyonlara ve kapıkulu askerlerine de haber uçurun. kadifhe kraliyeti sınırları dahilinde yakılan her mangalı, bırakılmayan her külü, teslim edilmeyen her hakkı bilmek istiyorum.

  kadifheyihazırlayınsefereçıkıyoruz

 24. sir ler konseyi olağanüstü yukarlak masa toplantısında aldığımız karar doğrultusunda, kadifhe’nin hepimizi taşıyamayacağına karar verdik. tez elden eşenk bozması katırımız, boncuk boncuk kadifemizi klonluyoruz.

  clonewarsepisodeIIkadifheorduları

 25. bak şimdi hatırladım. zamanında bu adam bi’ yerlerde bi’ röportajında ceketinin arkasında yazan “no woman, no cry” yazısı için “kadın yok, ağlamak yok” şeklinde bir yorum yapmıştı ki bob marley’i bırak benim kemiklerim sızlamıştı oturduğum yerde.

 26. evet sayın thom, o röportajı ben de hatırlamaktayım. hatta o gece rüyamda bob marley görünmüştü bana. sakin ol darki thom’a da söle sükuneti elden bırakmasın demişti. ben sana sölemeyi unutmuşum sir pardon ya.
  neyse bob, sakin olasınız sanat göreceli ve yorumsal bir kavramdır, ben iyiyim burda sızlama yok, o buraya gelince ben de ilk röportajında ” oynama şıkıdım şıkıdım ı söleyen diil miydin sen” dicem ödeşicez diye lakırdıya devam etmişti.

  kesik kesik konuşuyodu, sürekli bi sigaradan nefes alma arası veriyodu sanki ama tam kavrayamadım, yarım kavradım.

  yeswomanyescry

 27. kadifhe’nin klonlanması şerefine işte sezen aksu nun yazdığı kenen doğulu nun son bombası çakkıdı nın şarkı sözleri kadifhe sayfalarında

  BURALARDAN HEMEN GİDESİM VAR
  YENİDEN BAŞLAMAK HEVESİM VAR
  NE VARSA ATTIĞIM İÇİME
  CART DİYE DİYESİM VAR

  KATLANIYORUZ HERKES GİBİ MALUM
  AÇIKLARIMIZ KAÇIKLARIMIZ VAR
  AMA HEM KEL HEM FODUL TAKIMINI
  HART DİYE YİYESİM VAR

  ÇAT DİYE ÇATLAMAK ÜZEREYİM
  NERESİNDEN TUTUP TA DÜZELEYİM
  ORTAĞI OLMUŞUM DÜZENEĞİN
  KENDİMİ BOĞASIM VAR

  ÇAT DİYE ÇATLAMAK ÜZEREYİM
  NERESİNDEN TUTUP TA DÜZELEYİM
  ORTAĞI OLMUŞUM DÜZENEĞİN
  HERKESİ OYASIM VAR

  AMAN BE HADİ KALK KAYNAŞALIM KIZ
  ÇAKKIDI ÇAKKIDI OYNAŞALIM KIZ
  AZICIK ALTTAN AZICIK ÜSTTEN
  HOPPİDİ HOPPİDİ HOPLATALIM KIZ

  BUNLAR BENİM FİKRİM Mİ
  KISA METRAJ FİLMİM Mİ
  İRFANIM MI İLMİM Mİ
  YUH DİYE SÖVESİM VAR

  ZİHİN OYUNLARIM MI
  RESMİ DUYUMLARIM MI
  KOYUN UYUMLARIM MI
  KAH KAH GÜLESİM VAR

  HİÇ UMUT YOK MU
  HERŞEY BOŞ MU
  DÜNYA ALEM
  DUT GİBİ SARHOŞ MU

  eylemlerimiz devam edecek yakında çakkıdı klibi burada!

 28. […] son günlerimin güzide parçasıdır “arabada 5 evde 15″. “çakkıdı çakkıdı oynaşalım kız” ve “binlerce dansöz var” sükselerinden hayli zaman önce çıkış yapmış, direk halka karışmış, evlerimize kadar girmiştir. ”hoşuma da giderse, bedave!” diyerek kendini ispatlayan şarkının hikayesi bellidir, düşündürmez, kastırmaz, direk halka indirgenerek bünyeye girer, birebir hissettirir. eser, tarz olarak “köylü pornosu” başlığı altında gösterilse de, elektronik tarzın vazgeçilmez örneklerinden biri olmayı amaçlamıştır. düzenlemelerinde dj Emerson, Jay Jay Johannson başta olmak üzere, Tiesto, dJ Food ve Mercan Dede bizzat destekte bulunmuşlardır. hatta ve hatta, eser sahibi Ankaralı Namık, şarkının 1989 yapımı “do the right thing” filminin “goya bean-eating, fifteen in a car, thirty in an apartment, pointed shoes, red-wearing, menudo, meda-meda puerto rican cocksucker” repliğinden çalıntı olduğu iddiası üzerine “bir arabada ve evde bulunan koltuk, kapı sayısı nın şarkısı bu abijim, ne dionus” açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekerek halkın sevgisini ikiye katlamıştır. Cenabetiz‘in ruhuna düşünmeden işleyen bu nadide eseri geniş kitlelere ulaştırmayı görev bilir, “şu zamanın kızları bi sakıza öptürür” der, susarım. […]

 29. bu şarkını anlamı bence çok saçma kardeşim
  bune böyle çakkıdı çakıdı olmuyoki bu işler böyle ama ben yinede şarkını çok beeniyorum

 30. aaaaaaaaaa

 31. ya bu şarkıyı pek sevmeyenler oldu ama ben bu şarkının hayranıyım gerçekten ben böyle anlamsız şarkılardan hoşlanırım

 32. lutfen.. kendileri sadece sarki olarak degil, siir olarak okundugunda da son donemin fark yaratan edebi siirlerinden biri oldugunu kanitlayarak bir adim one gecen bir yapit.. burada boyle agizlarinda cigara, burunlarinda piercing olan ablalarin resimlerinin oldugu neye benzedigi belli olmayan sitelerde dalga konusu yapilmamali, saygi duyulmalidir bence..
  ozellikle bir yeri var ki adeta bir duygu seli, adeta turk kadinlarinin kel ve fodul erkeklere olan ozlemini ve ilgisini özetleyiveriyor..

  katlanıyoruz herkes gibi malum
  açıklarımız kaçıklarımız var
  ama hem kel hem fodul takımını
  hart diye yiyesim var

  yani tabi simdi tekrar okuyunca, insanlarin fiziksel ozellikleriyle dalga geciliyor olabilecegi de geliverdi aklima ama.. bilemedim.. neyse, kel ya da fodul diilim. banane.

  hem illa birini yiceksek, hem de hart diye -ki burada kullanilan benzetme sarki sozlerini yazan kisinin sarki sözlerini yazmadan once, usenmeyip bir kel ve fodul bulup onu yedigini, yerken de cikan sese dikkat ettigini de gormemizi sagliyor-kel ve fodul olmasi daha guzeldir kanimca. yemegimde kil istemiyorum. hem de fodul olursa sindirim kolay olabilir.. neyse, fazla sacmalamis da olabilirim. oysa daha muzige de deginmek istiyordum.. ama o da artik bu derin icerikten yararlanarak yazdiginiz bir baska yaziya 🙂

 33. sayın fakeangel, sağladığınız derin içeriğin içinden biz çıkamadık en son sayın goner baktı, o da çıkamadı 🙂
  goner’ın baka durduğu(bi de öle yazmak var) esnada biz saygı duyalım dedik o da olmadı.

  ama içiniz rahat olsun yukarki commentlerde sayın SherinSherret’in istediği üzerine bi ferman yayınlattık, şimdi bi tur daha forward ettiriyorum hemen hancı’ya.

  hancıahaliyebiforwardbizederakısölehadicanım

 34. ya ben cakkıdı şarkısına bayılıyorum ve de kenan dogluyu cok seviyorum ona burdan slm lar

 35. 8 gun gecti yorumun uzerinden, ben hala icerigin derinliginde kaybolmus bi vaziyetteyim. hancidan beni kurtarmasini ve bana da bir raki isteseniz ?

 36. hancı, olm duydun hala duruyosun ya. thom gelse de rakının yanına bi cacık yapsa ama zor.
  sayın fakeangel rakının yanına şalgam? aramis’le thom bey bayılırlar mönüde var yani,çekinmeyin.

 37. ah.. adanaliyim, salgami ben getirdim yanimda, merak etmeyiniz..

 38. şalgam candır sayın fakeangel. hele de rakının yanında olunca ah be abi!
  ama rakı şalgam adana diyince bi de kebap yesek diyorum

  adanadayemeklazımamaparmaklarımıztehlikedeolur

 39. ne derseniz diyin Kenan Doğulu number one bir sanatçıdır..hem meyva veren ağacı taşlarlarmış zaten.bu yorumlara sadece gülüp geçiyorum..daha önemli meselelerimiz varken böyle şeylerle vakit geçirmek çok saçma..ağzı olan konuşuyor ne yapalım..Yürü Kenciğim doğru yoldasın…

 40. Ahh hayır efendim hayır Tarkan kesinlikle daha büyük bir sanatçıdır.
  İsterseniz bir de pipilerimizi masaya koyup sidik yarıştırma oyunu oynayalım.

  Dip not: Ayrıca “Ken” dediğiniz bir “street fighter” karakteridir. Lütfen karıştırmayalım.

  “ortiim meyva vericem taşlasana beni”

 41. Ken dediğimiz sevgili kenancığımızdır.sen bilmiyosan bişey diyemiciim..tomy misin nesin? hadi taşlayalım seni ama sende nerde meyva verecek kabiliyet :))))
  Tarkan’a lafımız yok zaten çok yakın arkadaşlar ve her zaman da birbirini desteklerler..

 42. sayın kadifhe kraliyeti sakinleri, böyle şeylerle vakit geçirme saçmalığını artık bırakalım cidden tarihci bey çok doğru söylüyor.
  hadi kalkın başka sitelere gidelim; “daha önemli meseleler var siz napıyosunuz diip” daha önemli meselelerden bahsediyomuş gibi yapıp, daha önemsiz meselelere dahil olup gelelim hem yolda belki RYU’ya da rastlarız.

  aduuuuuuuuuket

 43. hakkaten ayıp ama bizim yaptığımızda. tomy’ miyim neyim zaten bilemedim bende.
  bi’ ağaç da olamadım ki hem odunumdan hem verdiğim meyvalardan yararlansın insanlar.

  darki; çok yakın arkadaşım olur musun benim 🙂

 44. eğer bu şarkının sözleri saçma ise şu ana kadar o kadar çok saçma şarkılar söylenip dinlendiki cakkıdı onların yanında gerçekten şarkı. bir kere sezen aksu imzalı bir şarkı. bunu bilip öyle yorum yapmak gerekir.

 45. sayın site sakinleri ben ken hayranı olarak bu yaptıgını lanetliyorum ve bunu yapan arkadasıda allah’a havale ediyorum bir daha aynı şeyler tekrarlanırsa yemin ederim bu siteyi çökertirim bizi rahat bırakın bize bulaşmayın yeter kiminle ugrasırsanız ugrasın ama kenle sakın bulaşmayın son sozum bu ihşallah bir daha görürüm

 46. sayın tomy!

 47. ahh darki ah. hep senin suçun bunlar. ben dedim ama sana o kadar.
  bak şimdi kalkar biri, misal, der ki;
  “manda yuva yapmış söğüt dalına, yavrusunu sinek kapmış gördün mü”
  çok mu mantıklı bir şarkı sözü der.
  napıcan o zaman a darki’m, sorarım ben sana 🙂
  hiç düşünmüyosun bazen hiç. hatta ağzın var konuşuyosun.

 48. inanır mısınız tüylerim “tiken tiken” oldu. deli”ken”li ağzıyla cevap vermemiz gerekirse şunu demek isteriz ki;
  çökertmeden çıkmasını da biliriz biz.

  “darkibirakıkoysanabebaknegüzelşenlendik”

 49. beni kızdırmayın isterseniz su an zaten sitenin butun bilgileri elimde yarın arkadasa verecem istedigini yapar oda mani olacak varmı

 50. şimdi öncelikle sayın miyagi, sensei olmuşsunuz ziyadesiyle ama dikkatte biraz zayıflama var. sayfayı şöyle bi yukarı doğru iteleyin
  heeeh! biraz daha iteleyin. orda durun bakın ne yazıyor sevgili kenin şarkısının sözleri ve ne diyor comment; bu sözleri sezen aksu yazmış diyor. yani biliyoruz.
  ve sonralıkla; sayın MeGaDeLi bizi bi lanetler misiniz acele tarafından şöyle ortaya bi karışık.

  “aman dikkat wordpress’i çökertecekler”

 51. 2 3 gun sonra gorursunuz site fikan kalacakmı sizde sabredin ok hadiii ii gebermeler

 52. sevgili çocuğum, (evet bu bir güzin abla girişi)

  sitenin bütün bilgileri dediğiniz sanırım web adresi olmalı ki eee buraya yorum yazabildiğinize göre onu da biliyorsunuz sanırım.

  yoksa yorumu yazarken, “hmm ne ulan acaba bu sitenin adresi, zın zın zınnn” diye mi dolaşıyosunuz. aman diim sakın ola öyle olmasın, zaten şu an konsey olarak kopmuş durumdayız, öldürürsünüz bizi gülmekten.

  bu arada, benim elimde bi’ kaç site daha var rica etsem benim için iletseniz arkadaşınıza onları da çökertebilir mi acaba 🙂

 53. sayın MeGaDeLi bu söyledikleriniz duello sebebidir. sizi kulenin dibinde bekliyorum.

  sir’ler hakkınızı helal edin.

 54. sen dalganı gecmene devam et site çökünce acaba bu kadar salak salak konuşabilecenmi

 55. ya böyle şeyler konuşmak yakışmaz megadeli biz Ken cilere lütfen…biz bu muyuz abi yaaa..olmuyo ama ne demek çökertmek filan..

 56. papatya neden boyle diyon o salaklara gununu göstermek lazım yoksa bunlar devam ederler salaklıklarına kesin

 57. Sayın MeGaDeLi bize kesin tarih verin öyle 2-3 gün diyerek muaallakta bırakmayın bizi. olmuyor ama.

  “sakın geç kalma erken geeel sakın geç kalma erken geeeeeel”

 58. yakışmıyor sana megadeli çok seviyesizce bu çökertme muhabbeti filan..seviyeni koru.birilerini kötülüyosun bak farkında olmadan…

 59. sen su tarihciye dua et salak yoksa ben sana yapacagımı bilirdim bu konu kapandı ama aynı salaklıgı yapmayın bu sefer onu dnlemem haberin olsun

 60. sayın MeGaDeLi, şimdi sevgili kenan doğulu, bu agresif ve saldırgan tavrı sizce taktir eder miydi?
  ayrıca bakın hala kule dibinde bekliyorum. yoksunuz ortalıklarda. kaldı ki biz size sayın derken “salak” gibi kullanımlar yakışmadı sizin azınıza.

 61. kusura bakma canım arkadasım biraz ileri gittim ne yapıyım çok sinirlendim ya

 62. ben megadeli adına özür dilerim sizlerden salak tabiri için…Kenan bir tane o asla böyle tabirleri sevmez..

 63. ben bu lafları kimseye kullanmadım sana kullandım ilk defa neyse salak dedigim için kusura bakmayın bize yakışmaz canım arkadasımın dedigi gibi

 64. hangimiz ileri gitmiyoruz ki kimi zaman, önemli diil sayın megadeli.

  bi rakı açalım artık ortaya uyarsa

 65. ok arayı buldugumuz için tşk ederim rakı kullanmıyom valla bir cola iceriö

 66. evet duello iptal oldu hancı rakı getir bize buz da getir çocuğum.

 67. cola varmı cola

 68. hancı misafirlere kola servis et, bizi biliyosun bütün kadifhe ahalisine aynısından, atıl kurt’a da bişi verme diette.

  ortiimanlamamayardımcıolsana

 69. tşk ederim cola için

 70. eyvallah herkesten tekrardan ozur dilerim iii geceler tatlı ruyalar

 71. […] çok geçmedi bir baktık iade-i ziyarete geldi arkadaşlar(!?). niyetleri bizi daha da güldürmekmiş. hatta buyrun şuradan siz de gülün. wordpress’i çökertmekten bahsetti bir tanesi ki tam evlere şenlik. bir diğeri çıktı hemen ortaya, “aman kardeşim ne yapıyorsun, ken görse ne der”, diye. biz bir “ken” biliriz o da street fighter oyunundan dedik. cahilmişiz ne bilelim. darki’ye bundan sonra “dar” diyesim var mesela benim. hatta çat diye çatlayasım bile var. […]

 72. hiç böylesini yazmamıştım ama…..
  ahahahahahhahahahahahahaaahaaha’la beraber esefle kınıyorum!

 73. […] çok geçmedi bir baktık iade-i ziyarete geldi arkadaşlar(!?). niyetleri bizi daha da güldürmekmiş. hatta buyrun şuradan siz de gülün. wordpress’i çökertmekten bahsetti bir tanesi ki tam evlere şenlik. bir diğeri çıktı hemen ortaya, “aman kardeşim ne yapıyorsun, ken görse ne der”, diye. biz bir “ken” biliriz o da street fighter oyunundan dedik. cahilmişiz ne bilelim. darki’ye bundan sonra “dar” diyesim var mesela benim. hatta çat diye çatlayasım bile var. […]

 74. herşey çok gül bide şarkıyı bilgisayarıma imdire bilsem:):).

 75. hey millet hadi sohbete
  hehehe nekadar şakaçı ve akıllıyım
  :P:p

 76. öncelikle bu konuda emeği geçen herkese modeminizi yakarim der, gözlerinizden öperim. akebinde ise kirmizi giymiş bir Kenan, Tarkan’ı geçer diyerekten sevgili canımız ciğerimiz Kenan Abimize saygı ve selamlarımı iletmeyi bir borç bilirim…

  masayabitabakdahakoymayanneolsun

 77. sayın aslı, şarkının bilgisayara indirilmesi konusunda henüz teknik destek hizmeti veremiyoruz ama, hummalı çalışmalar içindeyiz.

  herevebirhancıkampanyasınaazkaldı

 78. “Babam ve oğlum” dan sonra “Ken and Oğulu” gösterime girecekmiş. Sirlerden söylemesi…

  kencilerebiiyilikyinekadifhedenolsuntaştanolsun

 79. Çok Güzel Bir Şarkı Ama Klip i Daha Güzel
  Tbrk. Ediyorum Bu Klip de Oynuyanları ve Kenan DOĞULU yu .
  Adım:TUFAN
  Soy Adım:EROL
  Yaş:13
  🙂

 80. yaa şimdii kimse serdara laf atmasın ama burasıda serdarın diiil kenanın knuşulcağı yer kenanda güzel ama serdar ayrıı tabi hem yazoo hem okuooo kenan da yazioo ama serdar kadar yaratıcı değil belki

 81. evet sayın caner çok ama çok haklısınız, size katılmamak mümkün deeel

  keninolduğuyerdekenserdarınolduğuyerdeserdarkonuşun

 82. ben kaç zamandır çakkıdıyı indirmeye çalışıyorum ve bu şarkının hastasıym

 83. samet bey sizinde işiniz zor. allah kolaylık vers
  in

 84. merhabalar samet bey, ben Kenan Doğulu. şarkımı internetten indirmeye çalışmanız beni çok üzdü lakin şarkıyı sevmeniz de onore etti. korsana hepimiz karşıyız ve siz, beni sevenlerin de bana destek olmasını yürekten istiyorum. ve son olarak bilgilerinizi verirseniz size imzalı albümümü yollayacağım.

  selametle…

  K.D.

 85. slm kenan abicimmmmmmm nasıslsın ızıcık çakkkıdı dinlet bize kral tv den okess

 86. ya arıyorum arıyorum çıkmıyo bu şarkılar ya
  bence şimdiye kadar dinlediğim en güzel şarkılardan biride ‘ADI LAZIM DEĞİL BAŞ HARFİ BEN’ di tam benlik

 87. anladın sen onu canım

 88. okey

 89. allah belanı versin allah seni kahretsin bana gelen sana gelsin

 90. sen ne gıcık bişeysin böyle

 91. git hadi git istemiyorsan
  git hadi git hiç sevmiyorsan
  yaralı gönlüme perişan halime
  umutsuz kederle hergünüm işkence…

 92. sen bendende gıcıksın okey

 93. ne kusel muhabbetler dönmüş yav bıralarda (hemen kaçasım var,eee… ıııı. gıtlayasım var.!!?! (unuttum işte şarkı sözlerini peh… )

 94. kenan abı ablaam şarkını hıc benmior sen yeni bir sarkı çıkartsana..
  bay.

 95. sayın Burak s. ya ne gıcıksın ya . sanane milletin konuşma tarzından . belki bizim anlaşma dilimiz bu . hem sen önce kendi konuşma tarzına bak . hayatımda ilk defa söylüyorum . RİCA EDERİM.

 96. he he he he he he he he .

 97. oldumu canım şimdi

 98. ya engin ne kadar monotonsun ya . yılın trendi bu oğlum.haberin yoksa öğretiym dedim:) 🙂 😦

 99. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  valla burda yazanların hepsi birbirinden komik
  canı sıkılan gelssin okusun + gülsün

 100. ha engin bu lafım sana değil ablana iiiiiiii

 101. yanlış anlsamalar olmasın bu sitede okeyto:)

 102. evet yorum yazacak olan yokmu hiç bekliyorum

 103. ebru naber, ne zaman geldin

 104. valla baya oldu da farkına varan yok ki

 105. ii yim senden nbr

 106. darki

 107. e konuşsana

 108. aaa ebru.. naber ne zaman geldin.

 109. ii senden nbr
  ben geleli baya oluyo

 110. sana aşığımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 111. thom bey, çiğdem hanımın m leri sınır tanımamış kendisi gibi. sayın çiğdem yağmur gülmüş geçer efem geçer.

 112. darki bey,
  çiğdem hanım kime aşıkmış haberiniz var mı?

 113. […] Feb 2007 sevgili kadifhe’yi takip edenler bilirler, kadifhe yazarlarının alayı ken hastasıdır. ayrıca tüm kadifhe okurları da ken hastasıdır. ken’in hastası olmayan […]

 114. hadi ya bilmiyoduk .
  çoooooookkkkkkk komiksiniz ben hiç kimi sevdiğimi söylüyomuyum ewt ( ……) gördüğünüz gibi 5 harften oluşuyo.varmı bilecek olan baş harfi(m)

 115. pardon ya 6 harften oluşuyomuş

 116. yorumlarınıza açığım

 117. yok mu artıran(tek t’yle ısrarla), yok mu yorum yapan. araba nerde, para nerde, ee araba nerde, para nerde (orgazise işlerden alıntı bu da)

 118. e yorum yapan yokki atlayalım darkicim ya adam gibi yorum yok doğrusu

 119. sayın ebru, güncel postlara alalım sizi. anasayfa yapın ordan üstten başlayın.thom bey illaki bi güzellik yapar size.

 120. yorum yapalım da uygulama olmayınca boşa gider.yorum çok ama yapan yok.cakkıdı güzel eğlendik şarkıyla o kadar.

 121. birde sanırım burayı tanışma maksadıyla kullanıyorlar.yorumlara bakıldığında öyle anlaşılıyor.işte bir yorumsuz daha.

 122. ya siz bunları bi boşverinde adam gibi tartışilacak bi konu atın ortaya bizde adam gibi tartışmanın tadını çıkaralım yaw:)

 123. bu arada adım ebru

 124. tamam ben size hemen bir konu buliym öyleyse kenan doğulunun eurovision şarkı yarışmasında söyleyeceği çalkala şekerim adlı parça ile ilgili yorum yapınnnnnnnn 🙂 yorumları görelimmmmmm lütfennnnnnnnn

 125. sayın ebru ne kadar yorum makinası bi karakter yapısında serzenişlerinizi dillendirmişsiniz, dillendirdiniz mi hatta.

  cumayagittimgelicem

 126. çok şahaaaaaane birrrrrrrrrrrrrrr şarkıııııııııııı

 127. cok güzelllllllll bir sarkı süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:) uçtukkkkkkkkkk

 128. çok pis bir şarkı olmus………………. bu bir sakaaa cok güzel bir saarkı olmussssssss süperrrrr

 129. cok GÜZELLLL OLMUS BEN COK BEYENDİMMM MM UCTUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM………

 130. bu şarkıyı çok seviyorum ama biraz kaba sözler olduğunu anladım ama o kadar da abartılacak kadar değil

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: