an itibariyle ne bok yiyorsunuz?

koyunkadifhe konseyi olarak açıkçası;

an, hatta şu an itibariyle ne yaptığınızı, ne dinlediğinizi, nerde olduğunuzu, kimle fingirdeştiğinizi, ne giydiğinizi, ne içtiğinizi, ne izlediğinizi, ne okuduğunuzu, ne çaldığınızı çok merak ediyoruz.

hatta yukarda merak ettiklerimizin, olumsuzlarını ve istek kipli hallerini bile delirircesine merak ediyoruz. yani ne yapmadığınızı(bu olumsuz), ne giymek istediğinizi(bu da istek) hepsini bir çırpıda merak ediyoruz. hepsini paylaşalım, halkla kaynaşalım, birlik olalım, postlar, forumlar, sayfalar dolduralım hadiiii. an itibariyle ne bok yediğimizin resmini çizelim hatta, hadiii.

an itibariyle kadifhe’ye sakinleştirici veriyoruz. al kuzum bunu da al, al boncuk gözlüm, aferin kızıma.

bokabokdemesekcanbabakızardıallahtanthomuyardı

Reklamlar

~ tarafından darki Ekim 3, 2006.

7 Yanıt to “an itibariyle ne bok yiyorsunuz?”

  1. An itibariyle şakacı müstemimizin dün geceden masamin üzerine bırakmış oldugu briefi kazayla! yere düşürüp, tostumdan kopardigim ısırıklar esliginde ayılma evremi uzatma cabalari içerisindeyim…

  2. öncelikle ses kartı yada hdd yahut anakart yada bilimum ramlerden kaynaklanabilecek bi angutluu yüzünden bilgisayarımın bişi dinneyemiom dinnemeye başladıımda dewamını 5 dakka sora penbe dizi şeklinde sunduu için gına gelio. bunu dışında odaya yeni girdim ama gene de gına geldi. ayrıeten kimsele fingirdeşmeyip kendi “finger”ımla dibi tutmasın yapmaktan gına geldi. ayrıeten gına giyiorum. aaah burnum gınadı.

  3. otuzsekiz, otuzdokuz, kırk, kırkbir, kırkiki,kırküç,kırkdört,kırkbeş..koyun sayıyoruz ziyadesiyle

  4. acaba uyusam mi su masanin ustunde, kim yazacak bu tutanaklari diye dusunuyorum.. baska da bi bok yaptigim yok sabah sabah..

  5. […] efendim, kadife konseyi adina darki bey, dun an itibariyle ne bok yedigimizi merak etmis, iyi etmis, hos etmis de.. dunden beri ne bok yedigimi yazacam yazacam yazamiyorum.. niye? cunku ben diyorum ki, lan ne merak etsin kadifhe ahalisi senin okudugun makaleyi, dusundugun babani-arkadasini, tuttugun tutacagin tutanagi.. daha da otesi giydigim mavi geceligi, kirmizi bluzu, siyah etegi.. […]

  6. kadifem çatal karam, sen bişi anladın mı? alala

  7. bu post daha fazla akıllara zarar vermeden, yeşil kraliyet koyuncuğuna emanet edilerek izne çıkmıştır.

    kadifhe icra kurulu

Yorumlar kapatıldı.

 
%d blogcu bunu beğendi: